O NÁS   KOCOUR   KOČKA   KOŤÁTKA   ODCHOVY        
          NOVINKY   GALERIE   ODKAZY   KONTAKT     DOMŮ


Vítejte na stránkách chovatelské stanice Něvských maškarád a sibiřských koček LOVE OF PRAGUE * CZ.Ch
ovat
elská stanice Něvských maškarád a sibiřských koček "Love of Prague*CZ" je registrovaná pod FIFE od ledna 2013.


Podstatnou část mého života byla mým společníkem kočka. Zpravidla jím byl obyčejný černý kocour.

V roce 2010 jsem objevila plemeno Něvských Maškarád - nádherných modrooček a na první pohled se zamilovala. Shodou okolností to zrovna byla kočička Ezra de Lourdes, krásné tříměsíční koťátko. Měla jsem možnost ji hned v následujících dnech vidět "naživo" na výstavě v Praze a bylo definitivně rozhodnuto: Ezrinka se v září přestěhovala k nám do Prahy. Od tohoto okamžiku je plnoprávnou, milovanou členkou naší rodiny.

 

O 2 roky později se na čarodějnice v pravé poledne 30.4.2012 Ezře narodila první koťata. Kocourek Hagrid, kočička Hermiona a kočička Hedvika Tesi a to pod laskavou patronací a zaštítěním Hanky Kadlecové - CHS De Lourdes. Hagrid zůstal doma a kočičky jsou mazlíčky v milujících rodinách, kde si užívají plné péče a pozornosti svých nových dvounožců.

 

Od 5.ledna 2013 byla registrována u FIFE má vlastní CHS  "Love of Prague*CZ.

 

Hned pár dnů poté, 18.ledna 2013 se Ezře narodila 4 koťata - 3 kluci (Silvester, Saturnin, Santini) a malá holčička Saphira.

 

Ezra v současné době již není chovnou kočičkou, je kastrovaná a nyní šéfuje celé rodině z pozice klidné Matky rodu.

Mé původní plány na širší rodinnou chovnou skupinu jsem musela opustit a rozhodla se začít znovu se skupinou stejně starých kočiček: 3 - 4 holčičky + 1 kluk.

 

Plány na první jejich spojení jsou po dosažení "zletilosti" = 12 měsíců věku a tak pokud příroda dovolí, mohla by první koťata přijít koncem léta/začátkem podzimu 2014....

 

Kočičky jsou a vždy budou členy naší rodiny. Sdílí s námi naše životy, prostor, postele.... Mají celoroční přístup na naší květinovou terasu.

.

Naše kočičky a jejich život na naší květinové terase :)

Všechny naše chovné kočky jsou a budou testované (s negativním výsledkem) a očkované proti FeLV, FIV, chovné kočky jsou testované na PKD, HCM - sonograficky , všechny s negativními výsledky.

 

Prioritou je pro mne odchov zdravých, povahově skvělých a v neposlední řadě krásných koťat po testovaných rodičích, která přinesou radost do života nejen nám , ale i vám :-) .

 

Do pečlivě vybraných nových domovů budou koťata odcházet pouze do bytu s podmínkou, že nebudou volně vycházet bez dozoru, a to nejdříve ve věku 13ti týdnů, s průkazem původu (FIFE),  s kupní smlouvou, řádně 2x očkovaná, odčervená, s mikročipem a očkovacím průkazem/pasem, se základní výbavou (granulky, na které je kotě navyklé, stelivo, konzervička, hračka)  pro první dny v novém domově, pro ulehčení přechodu... a s CD s fotografiemi kotěte od narození.

Koťata odcházející jako mazlíčci budou vždy kastrovaná. Následný chovatelský servis je samozřejmostí.

         
         
   

  MENU